Kompleksowa obróbka metali – lubelskie

Zajmujemy się kompleksowym obrabianiem metali. W skład naszych usług, które cieszą się największą popularnością, wchodzi m.in.:

  • szlifowanie i polerowanie,
  • tłoczenie,
  • lakierowanie i galwanizacja.

Przygotowujemy elementy metalowe od podstaw. Zajmujemy się produkcją form odlewniczych stosowanych do tworzenia wielu powtarzalnych produktów. Następnie wypełniamy je ciekłym metalem – zazwyczaj aluminium lub mosiądzem. Dbamy o to, by gotowe wyroby miały odpowiednie parametry, zgodne z przedstawionym projektem. Większość czynności wykonujemy automatycznie, dzięki czemu czas realizacji zlecenia znacznie się skraca.

Odlane elementy poddajemy dalszym procesom obróbki, w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Szlifujemy je i polerujemy. Wykańczamy detale, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku przedmiotów dekoracyjnych. Wszystkie prace wykorzystujemy z zastosowaniem naszego parku maszynowego oraz dzięki szerokiej wiedzy zatrudnianych specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z dokładnymi szczegółami naszej oferty oraz ustalenia szczegółów zlecenia. Więcej informacji znajdziesz również na stronie internetowej BRASS Polska.

e
Projekt i wykonanie
Agencja Reklamowa Krakus.biz