Obróbka metali – BRASS Polska

Od wielu lat zajmujemy się obróbką metali. Odlewamy elementy zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta, a także wykańczamy tak, by uzyskać ich najlepsze właściwości. W naszej pracy wykorzystujemy różne metody przekształcania wyrobów metalowych, takich jak obróbka wibrościerna czy rotowibracyjna. Działamy głównie na takich surowcach, jak aluminium czy mosiądz, a także na ich stopach.

Dbamy o to, by wykonywać zlecone czynności z dbałością o najmniejsze detale. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym, który pozwala na sprawne odlewanie i wykańczanie elementów. Dzięki urządzeniom, jakimi dysponujemy, możemy przygotowywać wyroby dla zakładów przemysłowych, dekoracje, a także półprodukty niezbędne do tworzenia bardziej skomplikowanych konstrukcji. Samodzielnie tworzymy formy, które pozwalają na sprawne odlewanie elementów o określonych parametrach.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Ustalimy szczegóły zlecenia i zaproponujemy termin jego realizacji. Sprawdzimy, jakie metody pracy sprawdzą się najlepiej w danym przypadku.

Produkcja narzędzi tłocznych i form odlewniczych

Metalton zajął się wyłącznie produkcją narzędzi tłocznych i form odlewniczych, BRASS Polska wyspecjalizował się w odlewnictwie metali nieżelaznych.
W 2008 roku całość produkcji została przeniesiona z Królewca do nowej siedziby w Poniatowej koło Lublina.
Od początku działalności skupiamy się na eksporcie naszych produktów do Niemiec, krajów skandynawskich i na Litwę.

Nasza firma oferuje usługi z zakresu odlewnictwa ciśnieniowego aluminium, mosiądzu i ZnAl na maszynach ciśnieniowych TECHNOPRESSE i IDRA (250-900t).
Oferujemy także obróbkę szlifierską, rotowibracyjną i polerską odlewów oraz wykrawanie na prasach (do 80t).

e
Projekt i wykonanie
Agencja Reklamowa Krakus.biz