Odlewnictwo ciśnieniowe aluminium

Odlewnictwo ciśnieniowe aluminium polega na wtłaczaniu metalu do stalowej formy, pod bardzo wysokim ciśnieniem, za pomocą tłoka lub sprężonego powietrza. Aluminium odlewamy w zamkniętych formach. Są one nieruchome lub obracają się wokół jednej lub dwóch osi. Stosujemy wysokiej klasy maszyny do odlewnictwa ciśnieniowego. Wykonujemy formy odlewnicze oraz odlewy z aluminium. Kontrolujemy cały proces odlewania na każdym etapie. Dzięki temu otrzymujemy odlewy wysokiej jakości, co jest gwarancją zadowolenia klienta. Wykonujemy wyroby na indywidualne zamówienia.

Oferujemy odlewanie detali aluminiowych od 0,05 kg do 8 kg, przy użyciu maszyn ciśnieniowych. Nasze doświadczenie i wykwalifikowana kadra sprawiają, że wykonujemy usługi na wysokim poziomie.

Odlewnictwo ciśnieniowe mosiądzu

Odlewnictwo ciśnieniowe mosiądzu nie jest prostym zadaniem. Polega na wtłoczeniu pod wysokim ciśnieniem i z dużą prędkością roztopionego surowca do formy. Obsługę maszyny odlewniczej zlecamy tylko doświadczonym pracownikom, gdyż nie jest to łatwa czynność. Jakość odlewu jest bardzo wysoka i nie wymaga dalszej obróbki.

Odlewanie ciśnieniowe mosiądzu jest bardziej opłacalne w stosunku do złożonych procesów obróbki stali oraz zapewnia większą wytrzymałość niż odlewy ze stopu aluminium.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oferujemy naszym klientów odlewy ciśnieniowe z mosiądzu o wadze od 0,05 kg do 2 kg, wykonanych na maszynach ciśnieniowych o sile zwarcia od 280 T do 500 T. Na wyprodukowane odlewy wystawiamy atesty.

Projekt i wykonanie
Agencja Reklamowa Krakus.biz