Odlewnia metali kolorowych

Usługi odlewni metali kolorowych polegają na kształtowaniu elementów i poddawaniu ich dalszej obróbce. Jest to technologia wykonywania detali za pomocą wypełnienia form ciekłym metalem. W zależności od tego, jaki kształt chcemy otrzymać, proces różni się stopniem skomplikowania.

W naszej odlewni aluminium wykonujemy odlewy ze stopów aluminium od 0,05 kg do 8 kg metodą ciśnieniową.

W odlewni mosiądzu wykonujemy odlewy z mosiądzu od 0,05 kg do 2 kg, również metodą ciśnieniową.

Wykonujemy także usługi odlewnictwa ZnAl, czyli stopu cynku i aluminium. Odlewy powlekamy specjalnymi powłokami galwanicznymi. Zabezpiecza to detale i nadaje im indywidualny wygląd.

Stosujemy odlewanie ciśnieniowe, które polega na wymuszonym ruchu metalu wypełniającego formę. Następuje to pod wpływem ciśnienia wywołanego ruchem tłoka prasującego maszyny odlewniczej. Dzięki temu osiągamy odlew o dobrych właściwościach mechanicznych, fizycznych i chemicznych.

Usługi odlewni metali nieżelaznych

Elementy wykonane z metali nieżelaznych mają zastosowanie w wielu dziedzinach. Są to produkty o charakterze dekoracyjnym lub artystycznym oraz przedmioty użytkowe. Stosujemy sprawdzone metody odlewnicze oraz samodzielnie produkujemy formy odlewnicze. Korzystamy z wiedzy naszych wyspecjalizowanych pracowników oraz posługujemy się nowoczesnym sprzętem i technologiami.

Przy wytwarzaniu odlewów w odlewni metali nieżelaznych korzystamy z własnego oprzyrządowania. Odlewy poddawane są kontroli jakościowej. Przekazujemy je też do obróbki wykończeniowej. Modelujemy i kształtujemy dowolne formy, dzięki czemu otrzymujemy satysfakcjonujące efekty. Potrafimy ukształtować metale nieżelazne w dowolny kształt. Oferujemy także możliwość ich pomalowania, co jest jednocześnie zabezpieczeniem przed korozją i wpływem czynników atmosferycznych.

Projekt i wykonanie
Agencja Reklamowa Krakus.biz